En Güzel Ranza Modelleri

Ranzalar her yaştan insana hitan eden ve 2 çocuklu aileler için vazgeçilmez ve akıllıca bir seçim diyebiliriz. Ranza ve modelleri ile ilgili biraz ipucu verelim.

1.GÜZELLİK – TASARIMEn Güzel Ranza Modelleri

Çocuklar için alınan eşyalarda onlara hitap edecek şekilde alışveriş yapmalıyız. Kendi düşüncelerimizle çocuklarınızın sevdiği çizgi film ve film karakterlerini harmanlayıp güzel hayal ortamı ve oyun alanı yaratabiliriz.

2.RENKLER

Yetişkin bireyler eşyalarında genellikle aşırı ve uç renkleri tercih etmezler. Çocuklarda ise tam tersine. Mesela anaokullarını örnek verebiliriz. Buralarda hiç bir zaman koyu renk tonlarını ağırlıklı göremezsiniz. Sizde ranza alırken çocuğunuzun hayal gücünü geliştirecek, onlara bir oyun odası hissi verecek renkleri seçmelisiniz.

3.TASARRUF

Ranzalar hem yerden kazanç sağlar hem de kesenizden. Odada kapladığı alan azdır. Fazladan alanlara sevdiğiniz ev aksesuarlarınızı koyabilir onlarla evinizi süsleyebilirsiniz.

4.MİSAFİR

Ranzaları misafirler içinde kullanışlıdır. Daha çok misafiriniz sizde kalabilir. Sadece çocuklar için düşünülse de yetişkinler için yapılan saf ahşaptan modern güzel ranzalar mevcuttur.

5.ÇEŞİT

Birbirinden güzel ve kullanışlı ranza modelleri var. Araştırırsanız sizde alt kısmı çalışma masası üstü yatak olan modelleri bulabilirsiniz. Bunun dışında altı dolap üstü yatak olan ranzalarda vardır.

6.FİYAT

Piyasalarda marka ve model çeşitliliklerine göre genelde 200 TL ile 3.000 TL arası fiyat seçenekleri bulunuyor. Ranza takımları genelde 2.000 TL den başlıyor. Ranzaları yataklı şekilde alabileceğiniz gibi sadece ranza iskelet olarak alabilirsiniz.

7.GÜVENLİK

Ranzanın korkuluk, iskelet sistemlerinin güvenliğine dikkat edilmeli. Ranzanın altındaki taşıyıcı ızgaraların uygunluğuna dikkat edilmeli. Üreticinin güvenlik sertifikasının olup olmadığına dikkat edilmelidir.

8.UZUN ÖMÜRLÜLÜK

Seçimini yapmış olduğunuz ranza modelinin kullanım süreleri hakkında bilgi alınız. Esneme, yamulma, kırılma ve hor kullanmaya karşı düşünerek alınız. Kaliteli ve bilinen markalardan alışveriş yapmak sizin karınıza olacaktır. Umarım bilgiler size yardımcı olur.

En Güzel Ranza Modelleri

En Güzel Ranza Modelleri” için bir yorum

  • Şubat 21, 2018 tarihinde, saat 8:34 pm
    Permalink

    mondi den aldığımız ranza oldukça ergonomik yapıda ben sevdim hoşuma gitti sizlere de tavsiye dokunmadan görmeden almayın yaylarını vs. dikkat edin

Yorumlar kapatıldı.